Industrikøleskab, Scandomestic GUR1400X-Kapacitet 1186L
Varenummer:
GUR1400X
På lager
På lager
Har du et spørgsmål? Spørg en specialist
+45 31 20 25 22 Start livechat
Lave priser
Prismatchgaranti
1 års garanti
1 års servicegaranti
Interne eksperter.
Vi kender vores produkter
Nem returnering.
Hurtigt og problemfrit
Kategori: Køleskab
Beskrivelse
Model:
GUR1400X
Vareart:
Industrikøleskab
Dimensioner: B x D x H (mm):
1318 x 842 x 2040
Kapacitet Brutto ( L):
1186
Kapacitet Netto (L):
922
Temperaturinterval (C °):
-2/ 8
Kølemetode:
Ventileret køling
Isoleringstykkelse (mm):
60
Elektrisk tilslutning (Volt):
230
Vægt (kg):
190
Effekt (Watt):
560
Lavenergi::
Ja
GN Størrelse::
GN 2/1
Elektronisk display::
Ja
Antal døre::
2
Automatisk afrimning::
Kølemiddel::
R600A
Kølemiddel mængde (gram):
100
Coatet fordamper::
Dørtype::
Stål-Hængslet
Antal medfølgende hylder::
6
Skal monteres af autoriseret installatør::
Nej
Energiklasse (EEC):
C
EEI:
46,99
Energiforbrug 24/h (KW):
2,73
Energiforbrug årligt (KW):
998
Klimaklasse:
4
Godkendt til omgivelses temperatur (Max C °):
Lås:
Heavy duty:
Relaterede varer
Dual køleskab 2 halv låger 710 x 837 x 2050 mm, 670L zanussi
Varenummer:110586 Zanussi Dual køleskab er et rummeligt køleskab med to halve låger og en kapacitet på 670L. Med sine dimensioner på 710 x 837 x 2050 mm er det ideelt til kommercielle køkkenmiljøer, der kræver effektiv køling af fødevarer.
Tilføj til kurv
Kølemontre – B650 x D650 x H1950 mm
Varenummer:7450.0845Industrikøleskab – 130 liter – med glas dør – B600 x D585 x H855 mm
Varenummer:7450.0552Kølemontre – med 3 hylder – sort – B428 x D386 x H885 mm
Varenummer:7487.0170Recently Viewed Products
ZANUSSI _ HÆTTEOPVASKER | MANUEL HÆTTE | ISOLERET | LS 14 –
Varenummer : 504276
HÆTTEOPVASK ISOLERET
Udvendige front og side paneler, hætte, vasketank,
filterkurve, vaske- og skyllearme udført i rustfrit stål.
Fjederafbalanceret, isoleret og dobbeltrustfri hætte,
manuel betjent. Hættehåndtag på tre sider, hvilket gør det
lettere at betjene opvaskemaskinen ved hjørneinstallation.
Slutskyller med 84°C varmt skyllevand, 2 liter rent vand pr.
vaskecyklus. Åben boiler med indbygget skyllepumpe som
gør opvaskemaskinen uafhængigt af
tilslutningsvandtrykket. Skyllevandet har altid en
temperatur på mindst 84°C, da boileren tilbageholde r
skyllevandet, indtil det har den krævede temperatur.
CLEAR BLUE: Filtreringssystem som fjerner størstedelen
af urenheder fra vaskevandet. Dispenser og beholder til
afspænding. Forberedt for tilslutning til ekstern
sæbe-dispenser. Opvaskemaskinen har afløbspumpe.
Leveres med 1 kurv til kopper, 1 kurve til tallerkener og 2 bestikbøtter.
Brand: ZANUSSI
PNC: 504276
Tekniskeoplysninger:
Dimensioner (LxDxH mm) 752 x 755 x 1.567
El effekt ( kW): 9,90
Eltilslutning: 400 V - 3+N+J - 50
Tilføj til kurv
Pålægsmaskine Casselin – Ø195 mm – rød
Varenummer:CTJ195BRKølebord 3 låger og med 1 afkølet skuffe -2°/+8°C
Varenummer:BNA0205Kølebord med køleskuffesystem 4 x GN 1/1 150 (ST-80-30)
Varenummer:ST-80-30Rustfri stålbord m. halv hylde – 1600x800x850 mm