Stavblender Electrolux Bermixer Pro 550Watt – ZA-600375
På lager
På lager
Har du et spørgsmål? Spørg en specialist
+45 31 20 25 22 Start livechat
Lave priser
Prismatchgaranti
1 års garanti
1 års servicegaranti
Interne eksperter.
Vi kender vores produkter
Nem returnering.
Hurtigt og problemfrit
Kategori: Stavblender/Piskeris
Beskrivelse
Specifikationer
Mere information
Brand Electrolux Professional
Bredde 138 mm
Dybde 120 mm
Højde 865 mm
Stav længde 553 mm
Tilslutning 220-240 Volt / 50 / 60 Hz
Relaterede varer
Kode: MX20V2
MX20 DYKEMIXER
Effekt Kw
0,2 kW (0,5 HK)
Kost
230V/1N/50-60Hz
Hastighed (rpm)
13.000 rpm , 6.000/13.000 rpm 2. hastighed , 6.000÷13.000 rpm
Blanderens hastighed, vægt og længde
0,2 kg – 250(h) mm
Dimensioner på karret
15 L
Maskinmål (lxbxh mm)
107 x 72 x 499(h) mm – med mixer
Nettovægt (kg)
1.16
Bruttovægt (Kg)
2
Emballagemål (lxbxh mm)
370 x 270 x 120(h) mm
Emballagevolumen (m3)
0,011
Tilføj til kurv
BLENDER – MX40 med piskeris – 40 cm – 400 W
Varenummer:MX40 / PiskeFIMAR Stavblender / DYKKER MIXER
Varenummer:MX25Recently Viewed Products
Vaffeljern – Classic 4 stk – Digital – B600 x D370 x H285 mm
Varenummer:09374181Lavt rustfri stålbord m. underhylde – 800x600x600 mm
Varenummer:7333.1510ZANUSSI _ HÆTTEOPVASKER | MANUEL HÆTTE | ISOLERET | LS 14 –
Varenummer : 504276
HÆTTEOPVASK ISOLERET
Udvendige front og side paneler, hætte, vasketank,
filterkurve, vaske- og skyllearme udført i rustfrit stål.
Fjederafbalanceret, isoleret og dobbeltrustfri hætte,
manuel betjent. Hættehåndtag på tre sider, hvilket gør det
lettere at betjene opvaskemaskinen ved hjørneinstallation.
Slutskyller med 84°C varmt skyllevand, 2 liter rent vand pr.
vaskecyklus. Åben boiler med indbygget skyllepumpe som
gør opvaskemaskinen uafhængigt af
tilslutningsvandtrykket. Skyllevandet har altid en
temperatur på mindst 84°C, da boileren tilbageholde r
skyllevandet, indtil det har den krævede temperatur.
CLEAR BLUE: Filtreringssystem som fjerner størstedelen
af urenheder fra vaskevandet. Dispenser og beholder til
afspænding. Forberedt for tilslutning til ekstern
sæbe-dispenser. Opvaskemaskinen har afløbspumpe.
Leveres med 1 kurv til kopper, 1 kurve til tallerkener og 2 bestikbøtter.
Brand: ZANUSSI
PNC: 504276
Tekniskeoplysninger:
Dimensioner (LxDxH mm) 752 x 755 x 1.567
El effekt ( kW): 9,90
Eltilslutning: 400 V - 3+N+J - 50
Tilføj til kurv
Scancool Displaykølere SC 51 BE 805x426x460mm ltr 59