Stavblender Electrolux Bermixer Pro 550Watt – ZA-600375
På lager
På lager
Har du et spørgsmål? Spørg en specialist
+45 31 20 25 22 Start livechat
Lave priser
Prismatchgaranti
1 års garanti
1 års servicegaranti
Interne eksperter.
Vi kender vores produkter
Nem returnering.
Hurtigt og problemfrit
Kategori: Stavblender/Piskeris
Beskrivelse
Specifikationer
Mere information
Brand Electrolux Professional
Bredde 138 mm
Dybde 120 mm
Højde 865 mm
Stav længde 553 mm
Tilslutning 220-240 Volt / 50 / 60 Hz
Relaterede varer
BLENDER – MX40 med piskeris – 40 cm – 400 W
Varenummer:MX40 / PiskeRecently Viewed Products
Scancool Lagerfryseskabe SF 115 X 820x595x595mm
Varenummer:35320115X10000- Produktmål, HxBxD, mm820 x 595 x 595
- Klimaklasse6
- Bruttovolume, ltr117
- BrandScancool
- •Selvlukkende hængslet dør med lås
- •3 trådkurve
- •Digital temperaturkontrol
- •Statisk køling
- •Kraftigt håndtag
Barkølebord sort – med 2 glas døre – B1380 x D550 x H950 mm
Varenummer:7489.5285Væghylde inkl beslag – 1800x300x190 mm
Varenummer:7490.0175Brødrister conveyor large – B465 x D570 x H413 mm
Varenummer:CCYTLLavt rustfri stålbord m. underhylde – 800x600x600 mm