Industrifryseskab, domestic GUF1400X-Kapacitet 1186L
Dette dobbelte Scandomestic industrifryseskab i rustfrit stål med en nettokapacitet på 1186 liter er ideelt til professionelle køkkener. Det har digital styring, LED-belysning, 75 mm isolering og er låsbart.
På lager
Did you like this product? Add to favorites now and follow the product.
Har du et spørgsmål? Spørg en specialist
+45 31 20 25 22 Start livechat
Beskrivelse
Model:
GUF1400X
Vareart:
Industrifryseskab
Dimensioner: B x D x H (mm):
1318 x 842 x 2040
Kapacitet Brutto ( L):
1186
Kapacitet Netto (L):
922
Temperaturinterval (C °):
-2/ 8
Kølemetode:
Ventileret køling
Elektrisk tilslutning (Volt):
60
Vægt (kg):
219
Effekt (Watt):
680
Lavenergi::
Ja
GN Størrelse::
GN 2/1
Elektronisk display::
Ja
Antal døre::
2
Automatisk afrimning::
Kølemiddel::
R290A
Kølemiddel mængde (gram):
138
Coatet fordamper::
Dørtype::
Stål-Hængslet
Antal medfølgende hylder::
6
Skal monteres af autoriseret installatør::
Nej
Energiklasse (EEC):
D
EEI:
83,07
Energiforbrug 24/h (KW):
Energiforbrug årligt (KW):
Klimaklasse:
4
Godkendt til omgivelses temperatur (Max C °):
Lås:
Heavy duty:
Recently Viewed Products
Varmemontre – 4x 1/3 GN – B840 x D395 x H270 mm
Varenummer:7487.0135Zanussi køledisk 440l med bagkant 2 låger 2×1/2 skuffer
Varenummer:111042Kølebord – Energy line – med 1 låge og 2 skuffer – B1400 x D700 x H850 mm
Varenummer:7489.5515Pastakoger – 1x 12 liter – 6kW – 400V – 400x700x270 mm